Web Tasarım

Benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktayız. Sizi, ürün ve sunduklarınızı en sade ve anlaşılabilir olarak hedef kitlenize sunmayı amaçlarız, zor olan sadeliktir ve biz sade tasarımlardan yanayız.

Web Yazılımı

İhtiyacınız olan web uygulama ve altyapısı ile ilgili tüm sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz bir ajansız, web, ios, android gibi platformlar için uygulamalar geliştirmekteyiz.

E-Ticaret Sitesi

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.

Google Adwords

Google Adwords Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklam verebilmemizi sağlayan reklam sistemidir. Google AdWords günümüzde binlerce şirket tarafından maliyet verimliliği yüksek bir şekilde yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markalar sosyal medya platformlarıyla müşterileriyle olan ilişkilerini canlı tutuyor, daha fazla kişiye ulaşma şansı elde ediyor. Bu yönden bakıldığında sosyal hesaplarının her gün düzenli ve belli bir strateji kapsamında yönetilmesi gerekiyor.

Hosting & Domain

Hosting hizmeti verdiğimiz tüm sunucular gerçek sunuculardan oluşmaktadır ve haftalık olarak yedeklemeleri yapılmaktadır ayrıca anti-spam korumalı mail alt yapısı mevcuttu, ayrıca tarafınıza domain tahsisi yapmaktayız.